E-Mail Address

sales@concertina.com.tr

Telephone Number

+90 543 394 01 60

Tel Doğrultma Kesme Makinesi

TEL DOĞRULTMA KESME MAKİNESİ

Tel Çapı 3.0-6.0 mm
Kesme Uzunluğu 30-6000 mm
Kesme Hatası ? mm
Hız 55m /dakika
Düz Motor 4.0 KW
Kesme Motoru 1.5 KW
Toplam Büyüklük 1.2 * 0.5 * 1.1
Ağırlık 180 kg
 Makine için kendi isteğiniz varsa sizin için de tasarlayabiliriz.

Tel Doğrultma Kesme Makinesi

Tel doğrultma kesme makinesi metalin cinsine, kalınlığına ve istenilen şekle göre hizmet veren mekanik aletlerdir. Bu makineler sayesinde hazırlanan teller farklı yerlerde kullanıma hazır hale getirilmektedir. NWM Technic tel doğrultma kesme makinesi üreticilerindendir. Gelişmiş teknolojileri ile metal ve tel ürünleri işleyen ve istenen ebatlara getiren firmanın 35 yıllık tecrübesi bulunmaktadır.

 Üretilen Tel Doğrultma ve Kesme Makinesinin Özellikleri

– Tel çapı yaklaşık 3,0 – 6,0 mm’dir.

– Kesme uzunluğu 30 – 6000 mm’dir.

– Kesme hatası yok denecek kadar azdır.

– Hızı 55m / dakika kadardır.

Düz motor 4,0 KW bulunmaktadır.

Kesme motoru 1,5 KW bulunmaktadır.

Makinenin toplam büyüklüğü 1,2*0,5*1,1 olup,

Makinenin ağırlığı 180 kilogramdır.

Özel ebatlar için tasarlanabilme durumu olan makineleri alanında uzman makine mühendisleri tarafından projelendirilmekte ve imal edilmektedir. Makinelerinin Türk malı olmasının yanı sıra Türk mühendisler tarafından üretilmesi ve yine yerli malzemelerinin kullanılması ile hayata geçirilmesi projenin ne kadar başarılı olduğunun bir ölçüsü olarak kabul edilmektedir. Fabrikanın merkezi Adana İlinde bulunmakta olup, fabrika ile iletişime geçilebilmesi için hazırlanmış bir web sitesi de mevcuttur.

 Fabrika Hakkında Genel Bilgi

 – Fabrikada üretilen diğer makineler ise,

– Jiletli Tel Makinesi

– Otomatik Tel Örgü Makinesi

– Tel Çit Punto Kaynak Makinesi

– Dikenli Tel Makinesi

– Tel Doğrultma Kesme Makinesi

– Çim Çit Makinesi

– Gabion Tel Makinesi

Başlıca ana maddeler halinde sayacaklarımız arasında yer almaktadır. Bu makinelerde kendi özellik ve ebatlarına göre aralarında ayrılmaktadırlar. Yine talep edilen ebatlarda üretimleri yapılabilmektedir. Galvanizli ve PVC tel olarak sınıflandırılan tellerin kullanım aralıklarını belirlerken metre kare hesabı yapılmalıdır.

 Galvanizli telin genellikle seracılıkta ve tarım arazilerinde kullanıldığı varsayıldığında arazinin büyüklüğü ve gidecek olan tel miktarı telin kilosuna göre doğru bir şekilde hesaplanmalıdır. Çit imalatında da büyük oranda kullanılan bu teller kalınlıkları da iyi hesaplanarak makineden alınmasında fayda vardır.

 PVC KAPLI TEL HAKINDA GENEL BİLGİ

 Bu tellerin pvc kaplı olanları da bulunmaktadır. Genellikle park bahçe düzenlenmesi, golf sahası, yüzme havuzu etrafında çevirme yapılan yerlerde özellikle yeşil renkte olarak göze çarparlar. Tel doğrultma ve kesme makineleri bu ihtiyaca da farklı kalınlık ve kaplamalar ile cevap verebilmektedir.

 Dünyada çok fazla talep gören tel çevirme yöntemleri Ülkemizde de giderek kullanımları artan bir oranda ilerlemeye devam etmektedir. Yine üretim kapasitesi ile göze çarpmaya başlayan Ülkemiz bu konuda yurt dışına oldukça fazla miktarda mal ihraç etmektedir. Pvc kaplı teller sadece bağ, bahçe çevirmelerinde değil dekorasyon işlerinde de kullanılmaktadırlar. Petek pvc adı verilen çevirme şekli bahçelerin artık olmazsa olmazları arasında yerini almaya başlamıştır.

 Tel Doğrultma ve Kesme Makinesini Nereden Temin Edebilirim

 https://www.concertina.com.tr/yeni/ adresine tıklayarak talep edilen ebatlarda makine siparişi verebilir, yine talep edilen tel cinsine ve kalınlığına göre malzeme temini yapabilirsiniz.

Call Now